Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 Év felettiek! Mit jelentek...

30 Év felettiek! Mit jelentek a leni rövidítések?

Figyelt kérdés
LB, BFF, YOLO, Ombre (haj,köröm), Like!, vok, aji, ill, LOL, grat, Nem a jelentésükre vagyok kíváncsi hanem arra, hogy ezek közül melyikeket ismeritek és hogy ismertétek meg ezeket a szavakat. Melyikek jelentésében nem vagytok biztosak, melyiket nem tudjátok de nem is érdekel.... kíváncsi vagyok köszönöm a válaszokat! (ill aki még tud ilyesmi szlengeket és jelentésüket az is írhat!!

2013. dec. 29. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 32 évesen ezeket már nem ismerem. Sőt, az internetet sem. Csoda, hogy még egyáltalán tudok írni a billentyűzeten.
2013. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 42 vagyok, nem tudom mi az LB, BBF, YOLO, ill, a többit tudom. Az ill=illetve nálam.

FB-t ismerem még meg a WTF-et ezeken kívül. :)

2013. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy ismertem meg, amit tudok, úgy hogy vannak gyerekeim. :)
2013. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

44 "vok" stílszerűen, a legelsőt nem tudom, a többit igen, egyedül az "ill"-nél nem vagyok biztos, h arra gondolsz-e amire én (illetve)

Hasonló rövidítéseket főleg ang. tudok sokat, mert angolt tanítok.

És kb fél éve tanultam azt h "üccsi" (üdítő) méghozzá ezen a weblapon.

2013. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
AZ ill illetve igen. Ha "vmelyik " szó jelentése érdekel bárkit akkor azt leírom.:) (LB= Legjobb Barát(nő) )
2013. dec. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!