Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy bement a...

Volt már olyan, hogy bement a gatyába?

Figyelt kérdés
Elrontottam a gyomrom. Hánytam is éjszaka, majd reggel azt hittem csak gáz lesz, mert éreztem, hogy nagyon fel vagyok fújódva is. És bement, nem volt sok, csak kicsi és az is inkább vízszerű. Előfordult már veletek.
2013. dec. 29. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Most befostál, vagy mi?
2013. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogalmazhatunk úgy is :(
2013. dec. 29. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor mi van, hajítsd be a mosógépbe, még ha nem is értesz hozzá, valamilyen programot nyomj neki, meg dobj bele egy kis mosószert!

Volt olyan házibuliban részvétem, hogy a srác, a másik gatyáját lerántotta és tele hányta limbóval- szerinted?

Ne is törődj vele, legközelebb óvatosabban fingadozzál, ha tudod, hogy megy a hasad! xD

Amúgy nem is volt rajtad semmilyen alsó, vagy boxer?

2013. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
boxerben meg pizsamában voltam
2013. dec. 29. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor történt? Tud róla valaki? Ha nem akkor esetleg kézzel mosd ki gyorsan. Te csináltad, hozd is helyre! xD

Belehajítod egy lavórba, vagy valami hasonló edénybe, szórsz rá, vagy öntesz rá mosószert, és szépen gyorsan kimosod.

E közben nyisd meg a csapot a zuhanyban, vagy a kádban, így nem lesz annyira hallható mit is csinálsz. Légy kreatív, legyen probléma megoldó képességed! :)

2013. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!