Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másokat is frusztrál, a...

Másokat is frusztrál, a fülhallgató, baseball sapka?

Figyelt kérdés

Fél óránál tovább nem tudom elviselni magamon egyiket se, mert bekorlátoz a környezetem érzékelésében.

Ilyenkor szinte rosszul vagyok.

Szóval mást is zavar?


2009. nov. 27. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
én meg élni nem tudok fülhallgató nélkül.
2009. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fülhallgató? baseball sapka? lol kedvenceim közé tartoznak :D
2009. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én, ha valami esik, létezni sem tudok baseball sapka nélkül, mert szemüveges vagyok. ha nem lenne rajtam sapka, akkor vagy ezért nem látnék semmit, mert vizesek a lencsék, vagy azért, mert le kell vennem a szemüvegem.


fülhallgatót utcán csak az egyik fülembe szoktam bedugni, mert azért nem árt tudni mi történik a hátam mögött.

2009. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sexylady ***** válasza:
A sapi engem is irritál :S
2009. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sapi zavar....:S bár füllhallgató jöhet bármikor bármilyen mennyiségben egésznapot el birom tölteni vele .:D
2009. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem a baseball sapka nem zavar, az nem takarja a fülemet, és ki is látok alóla. Fülhallgatóval meg nem tudom, hogyan lehet közlekedni. Egyrészt azért, mert nem hallok semmit, ami a mai világban eléggé hátráltat(volt már, hogy ki akartak rabolni, hallottam egy lépést a hátam mögött, odanéztem, és láttam, hogy nyúlnak a zsebem után; ráadásul azt se hallom, ha egy részeg buszsofőr épp elütni készül), másrészt kiesik a fülemből, ezért maximum a fejhallgatót tudnám elviselni(bár a drót is zavar, mert nem tudok miatta rendesen mozogni).
2009. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egyik se zavar.
2010. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!