Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek nem...

Van olyan, hogy valakinek nem alkalmas a füle a fülbevalóhoz?

Figyelt kérdés
Egyszer kiskoromban volt fülbevalóm. Az kidörzsölte a fülem. Aztán most rá 8-10 évvel újra kilövettem. Azt ha jól tudom rosszul lőtték be. NAGYON fájt, be volt gyulladva, mert 3 hét után kiszedtem (kicseréltem) és víz is érte. Nekünk ezt mondták. A fő gond viszont az volt, hogy nem tudtam cserélni. Kivettem az előzőt és nem tudtam berakni a másikat. Szóval benőtt. Ezután fél évvel újra próbálkoztam, megbízhatóbb kozmetikussal. Ő hat hetet mondott (utána lehetett kicserélni) és három hétig nem érhette víz. Betartottuk, utána ez már jobbnak tűnt, de csak tűnt. Egy pár hónappal a csere után megint rossz volt és nagyon fájt. Akkor is begyulladt, benőtt. Mi próbálkozunk rosszul vagy egyszerűen nem való nekem a fülbevaló?

2013. dec. 29. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet allergia..
2013. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen ékszerrel lőtték? És Te milyenre cserélted?
2013. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

allergiára én is gondoltam.

Azt pontosan nem tudom, milyen ékszerrel, de az ilyen speciális fertőtlenített volt. A kozmetikustól vettük.

2013. dec. 30. 18:47
 4/7 anonim válasza:
Sokan érzékenyek a bizsukra. :) Talán ez okozza.. Ha bizsut akarsz felvenni, kend először le átlátszó körömlakkal, úgy próbáld! Ha nem jobb, tanácsos orvoshoz fordulni, hátha ő okosabb. :D
2013. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Bizsu? Azt hordtam már nem a fülemben is. Akkor nem lett semmi bajom. Fülbe az más?

2013. dec. 31. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy más..gyűrűként, nyakláncként stb. semmi bajom tőle, de, ha a fülembe rakok, 1 nap alatt levedzik és begyullad tőle a fülem.
2013. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy allergia...
2014. jan. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!