Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » It tudtok a PinkMermaid Kft-ről?

It tudtok a PinkMermaid Kft-ről?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam az álláshirdetésüket, és jelentkeznék hozzájuk, de szeretném lecsekkolni előtte őket. Ismeri valaki ezt a céget? Tapasztalatok?

2013. dec. 30. 10:41
 1/1 anonim válasza:

Hát érdekes. Én is le akartam csekkolni őket,ezért jelentkeztem hozzájuk, írt is vissza a hölgy egy szép levelet,hogy Magyarország legnagyobb legálisan működő cége ilyen téren,meg hogy bemutatja nekem meg minden egyéb és hogy majd hívnak.Azóta se hívtak persze...Kicsit furcsa viszont,hogy most már SeyMermaid néven találtam meg őket hirdetések közt,a kapcsolattartó ugyanaz a hölgy, e-mail viszont más, és még mindig hirdetik magukat. Kérdem én: Hol legális cég ha más néven hirdeti magát és semmi infó a cégről??

Nekem csalás szaga van a dolognak, de ne legyen igazam.

2014. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!