Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz a Diabolik Lovers-nek...

Sakura:$$ kérdése:

Lesz a Diabolik Lovers-nek (anime) folytatása?

Figyelt kérdés

Egyántalán lesz, vagy nem??? Ha igen akkor mikor?Ha bármi van a 2.évaddal kapcsolatos információd róla kérlek írd le!

Előre is arigatou ^^!(köszönöm)



2013. dec. 30. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Neten semmit sem találtam a 2. évadról. Szerintem nem lesz, mert a Diabolik Lovers tökéletes példája hogy hogyan lehet elrontani egy jó történettel rendelkező animét. Nem sértésből, de katasztrófa volt ez az anime. Az alapsztori jó, de nagyon lassan és vontatottam haladtak a dolgok, 4-5 részen keresztül csak az ment hogy mindenki végigment a lányon. Ne haragudj a véleményemért, de sokan ezt gondolják még, szóval szerintem nem lesz folytatása. Ha mégis lenne, szerintem csak évek múlva.
2013. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első: igen egyet értek:/


kérdező: hát van a makutaki család is(vagy milyen) és ők asszem négy fiú testvér(mivel ez egy játékból készült anime ugye) és a két család természetesen harcol egymással vagy valami ilyesmi de szerintem ez csak a játékban lesz majd.Vagyis ott fog feltűnni a másik család.


hát most gondolj bele..kb olyan mint az Amnesia egy bishi anime játék adaptációbol nemhiszem hogy lesz folytatása animében én amúgy sem tudnék mit elképzelni..most ha Yui nem lesz vámpír akkor megint végig megyünk a macska-egér dolgon..ha vámpír lesz...akkor meg nemnagyon tudnak vele mitkezdeni(hacsak az egész nem megy át hentaiba...ami biztos hogy nem lesz ebbőll:DD)


a DIABOLIK LOVERS HUN facebook oldalon megnézheted a másik családot:)

2013. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. :/ Mindenesetre azért köszönöm!^^
2014. jan. 2. 20:44
 4/8 Adriennke196 válasza:
Lesz. Új szereplők is lesznek.
2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szerintem is lesz! csak később

[link]

2014. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lesz második évad, csak nem tudni még mikor.


[link]

2015. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, már lehet tudni mikor lesz, 2015 októberében kezdődik.
2015. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mester Kitti20000630 válasza:
Már van 2. évadja magyar felirattal a cime diabokik lovers more blood
2015. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!