Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ha valami ecstasyt...

Milyen ha valami ecstasyt vesz be és egy psychedelikus buliba elmegy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy élvezni fogja a zenét? Meg jó hangulata lesz?
2013. dec. 31. 02:13
 1/1 kojee ***** válasza:
Nem a drogoktól függ, hogy a megadott zenét valaki élvezi-e. Pl: hiába iszom akármennyi alkoholt nem fogom élvezni se a sramli bulikat, se a lakodalmas technót, se Deák Billt. Meg az sem biztos, hogy jó hangulata lesz, mert az sok minden egyébtől is függ. Az éppen aktuális lelki állapot, a környezet, a személy alapbeállítódása ... . Bár az MDA, MDMA alapvető hatásai között van a megemelkedett euforikus hangulat, de ez nem minden esetben következik be. Én személy szerint nem javasolnám az ecstasy használatát, több okból is: borzasztó egészségtelen, nem nyomon követhető, hogy ki, és milyen szemétből, milyen szaktudással, és milyen környezetben rakta össze-> tehát MDA-t szerintem már nyomokban sem fog tartalmazni, de helyette lesz benne minden más sz.r (PL.: patkányirtó, mert az hígítja a vért), valamint törvénybe ütköző cselekedet is.
2013. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!