Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kreatív, egyedi karácsonyi...

Kreatív, egyedi karácsonyi ajándék ötletek? Lehet készített is (nem túl jó a kézügyességem), és vásárolt is.

Figyelt kérdés
Barátnak, haveroknak, szülőknek, barát-haver szüleinek? (nem drága ajándékok inkább ilyen jelképes dolgok, apróságok.)
2009. nov. 28. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én öcsémnek most egy naptárat csinálok.

a kedvence a family guy és a simpson család, kerestem 12 db ilyen képet, ráírtam a hónap nevét egy jó betűtípussal, meg ugye így a napokat ahogy a naptárakban szokott lenni, kinyomtattam és összefűztem. szerintem jó lett.

2009. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Veszel a Tescoban sima képkeretet(értsd üveglapot 299-599ft),hozzá kreatív boltban mozaikdarabot,gyöngyöt,bármit ami tetszik,ráragasztod speckós ragasztóval,mondjuk úgy,hogy körbedíszíted vele a szélét,beleteszel egy olyan képet amin baráttal,barátnővel,anyuval,tesóval vagy.Személyes,kedves,te csináltad.
2009. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!