Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon léteznek e...

Magyarországon léteznek e férfi rúdtáncosok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, ha kicsit körbe nézel, még rendelni is lehet őket akár házibulikra is és ott fog neked meztelenül vonaglani. nem vicc, jó páran élnek ebből, bár amikor mi kerestünk, igazából egészen meglepődtünk, h nem is drágán adják magukat ... hát hiába, pang a piac, túlkínálat van (nekünk egy amolyan sportoló, elég szép srác 30 ezerért vállalta volna a sztriptízt -de teljesen sztriptíz!-, és 2 óra "vonaglás" utána, csak az az egy kikötése volt, hogy fiúk ne taperolják, mert elkezdi a srác h legtöbbször meleg házibulikba hívják és már elege van ebből :XD )
2014. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Adok egy vödröt, hordd el magad.
2014. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem mostani a kérdés, de gondoltam azért megemlítem, hogy nem csak az erotikus rúdtánc létezik ám, van ebből kemény sport is, kb. olyasmi mint egy gimnasztika vagy torna:D Ez a sport rendkívül nagy erőt és hajlékonyságot igényel, amire nem két nap alatt tesz szert az ember. Magyarországon is vannak férfiak, akik ezt a sportot űzik, bőven, nekem edzőm is volt férfi.

Létezik kevésbé nőies formája is ennek a sportnak, példa : Dimitri Politov (igaz, ő orosz:D)

2020. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!