Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írnak egyes oldalak...

Miért írnak egyes oldalak ilyeneket?

Figyelt kérdés

Fb. közösségi oldalon tegnap valaki megosztott egy cikket,miszerint "Michael Schumacher meghalt Szilveszter éjjel,és hozzátatozói kérték gépről való lekapcsolását,azért hogy ne így kezdje a 2014-es évet..."

Most szóljatok hozzá?..Nem azért vagyok kiakadva mert én Forma1-es rajongó volnék (mert nem vagyok az) de mégis csak egy ember életéről van szó.Miért írt ilyet egy oldal,cikk akármi,ha nem is igaz a hír!!!

Tegnap este a híradóban azt mondták,hogy Scumacher életveszélyes állapotban van de stabil az állapota..Vagyis nem halt meg. De aki olvasta a cikket és nem nézett híradót tegnap,az most teljesen abba a tudatba lehet h meghalt

Gondolom a híradó mondta a jelenlegi igazságot.

De miért írnak ilyeneket? A szerkesztők is valóban azt hitték hogy meghalt vagy csak..nem is tudom mi volt ezzel a céljuk..de szerintem kissé felháborító hogy vannak ilyen pletykák..


2014. jan. 2. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is mondd.... Még régebben azt olvastam, hogy Bud Spencer halt meg. Pont az ilyenekért nem szeretem nézni a közösségi oldalakat. Olyan gonosz emberek vannak. :(
2014. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosan..

De Bud Spencer még nem halt meg ugye?!:o

2014. jan. 2. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem halt meg, se Bud Spencer, se Michael Schumacher.

Ehhez képest, mindkettőjükről vannak olyan oldalak, amik azt írják, hogy meghaltak.

[link]

[link]

Legjobb, hogyha jelented ezeket az oldalakat, mert akkor valószínűleg törli a Facebook.

2014. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jelentem,szerintem ez nem (csak) az én dolgom,csak meglepődtem és felháborítónak tartom a hamis cikkeket,pláne ha valaki halálát híresztelik oktalanul!
2014. jan. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!