Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy milyen ruhákat...

Nem tudom, hogy milyen ruhákat vegyünk! Milyen illik / nem illik az alkatomhoz?

Figyelt kérdés
Szóval a koromhoz képest eléggé magas vagyok. 168 cm, és 14 éves. Elég vékony vagyok, de azért nem deszka. Köszi a normális válaszokat!
2014. jan. 2. 14:37
 1/1 Mr.Cs ***** válasza:

Hát azért az is tartozzon bele a vásárlásba, hogy te milyen stílus, ruha fajtát szeretsz. Amiben te jól érzed magad.

Ha azt állítod, hogy elég vékony vagy, akkor szerintem a nagyon feszülős ruhákat hanyagoljuk, mert szerintem abban mutatkozik meg vékonyságod.

Ezzel nem azt mondom, hogy célszerű bő ruhát viselni, mert akkor az sem az igazi.

Szerintem menj/menjetek el vásárolni. Próbálgass ruhákat, ami neked tetszik azt hord, vagy ha családod, barátok véleményét kikéred az is jó.

Ne idegen emberek szavára adj, és ne is figyelj olyas valakire aki csak sérteget!:D

Na de várj már? Mit papolok én itt?

Elvégre női ruhákról van szó xd (gondolom az állításodból)

17/F

2014. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!