Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, az álmokról ezek...

Szerintetek, az álmokról ezek igazak? |Lentebb. |

Figyelt kérdés
Szóval.. Igaz az, például, hogyha éjszaka valaki nem tud elaludni, az azért van, mert másnak az álmában ébren van? Vagy pedig, hogyha valakiről álmodsz, akkor az az illető Rád gondolt, mikor elaludt? Vagy az, hogy az álmokkal üzenni lehet a másiknak valamit? És még esetleg az, hogy amit álmodunk, annak többsége a jelent tükrözi? Az ilyesmik igazak lennének?

2014. jan. 2. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem :D Az álmok jórészt emlékképek, tehát olyanról álmodsz, ami már megtörtént veled/láttad már.
2014. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én sem tudok konkrétat mondani de az üzenőst próbáld ki... amikor álmodsz irányítsd te magad!!! Menj el ahhoz akinek üzenni akarsz és próbáld ki.. hülyeségnek hangzik ez az irányítás de, de én tudom.. erről tettem is fel kérdés.. ird be ezt h álom és és ott leírtam mindent h h történt.. Igy kezdődik h szerintetek ez normális vs ilyesmivel keresd meg de inkább a kérdésedre csak ezt tudo m irni próbáld meg!! :)
2014. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!