Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panel lakásban mást is *****ra...

Panel lakásban mást is *****ra idegesít a családtagjainak hangosodása?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen megőrülök. Eddig csak tesómmal laktam és nagy csend volt, de most idejött apám meg felhoz állandóan valami nőt és én már lassan agyvérzést kapok mert reggel mindig arra kelek, hogy csörömpölnek, krákognak, stb. Nem a szomszédokkal van a baj. Nem értem, h ha beszélnek, miért nem lehet becsukni azt a ***va ajtójukat vagy nem reggel 8 kor nekiállni csörömpölni, azt ajtóm előtt beszélni. Ma is hazajöttem hajnal 1 kor melóból, 4 kor lefeküdtem ,erre arra kelek fél 9 kor, hogy megállás nélkül krákognak, csörömpölnek, szerintem irtó hangosan. Egyszerűen rühellem azt, ha aludnék, de arra kelek, hogy más zajong. Más is van így ezzel?
2014. jan. 3. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, hogy apám, vagy csak egy szomszéd,az tuti, hogy kiosztanám! Hajnalban érsz haza a melóból, és valami nőcskékkel neki áll zajogni a lakásban amit ha jól értek te és a testvéred laktatok előbb?! Elküldeném a búsba!
2014. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ő vette a lakást, csak eddig nem lakott itt.
2014. jan. 3. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah értem, hát akkor is próbáld meg közölni vele a dolgokat, közben meg próbálj meg egy saját albérlet után nézni, így minimálisra vissza tudnád venni a veszekedésekre utaló dolgokat! Beszélj a tesóddal is erről kettesben.
2014. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!