Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezen a télen esni...

Szerintetek ezen a télen esni fog a hó?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. Gondolom majd tavasszal lesz tél, nyáron lesz tavasz, ősszel lesz nyár, és téllel meg ősz? Kicsit megvan zavarodva az időjárás, nem?
2014. jan. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkoztam én is a napokban.:)

Ha lesz is hó, mert azért az még előfordulhat, az szerintem olyan lesz, hogy leesik, éppen hogy meglátszik és egyből el is olvad.

Olyan isten igazi havazás, ami napokig megmarad, napokig lehetne szánkózni vagy hógolyózni, hóembert építeni, szerintem olyan hóesés nem lesz.

És elképzelhető, hogy még március, április is hűvös lesz, hűvösebb, mint egy átlagos tavasz.

De majd kiderül.:)

2014. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
règen gyerekkoromban màr december elejèn havazott, a tèliszünetben meg folyamatosan esett a hò most meg semmi, majd lehet màrciusban esik 3 napig , csinàl egy nagy kèszenlèti helyzetet ès vège a tèlnek.
2014. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi van emberek! Január 3.-a van, ami azt jelenti, hogy a télnek még megvan a 2/3 része! Lesz itt még havazás (mondjuk én nem kívánom) csak késik.
2014. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát de most szerintem is... de ha ez csak a 2/3 része akkor is. Január elmegy még lassacskán február meg úgy elmegy mint a villám, és észre sem veszitek, tavasz van...
2014. jan. 3. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
annyi baj legyen, ne is essen a hó nem kell lerakni a motort amíg ilyen jó idő van :D
2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!