Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyon fontos kérdés!?

Egy nagyon fontos kérdés!?

Figyelt kérdés
Hol kell beütnöm a fejem ahoz, hogy más nyelven kezdjek el beszélni?
2014. jan. 4. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ezt te magad sem gondolod komolyan.
2014. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemüregen át egy jégcsákánnyal :D
2014. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mar kiprobaltam,sajnos nem jott be:(
2014. jan. 4. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemrég néztem egy helyszínelők részt abban volt hogy egy FBI-os beépített ember súlyos fejsérülést kapott, és örmény nyelven kezdett beszélni. A doki el is mondta, hogy az agy melyik részének kell, hogy sérüljön, és amnéziát kapjon az illető.


Utána olvastam. Csak akkor beszélsz idegen nyelven ha érintkezel az idegen nyelvvel, de ez még nem jelenti azt hogy érteni is fogod amit beszélsz. Volt rá példa, hogy egy nő 3 métert zuhant, fejére esett, túl élte, de hónapokig csak kínai nyelven beszélt. Bár a nő maga sem értette mit mond, csak a tolmács segítségével tudták, hogy értelmes szavak hangzanak el. Kiderült, hogy a nő sosem tanult kínai nyelven, de volt egy kollégája aki munkaidő szüneteiben mindig kínai szavakat hallgatott. A nő tudatalattija elraktározta a szavakat, ami fejsérülésnél amnézia miatt előjöttek, míg az anyanyelve homályba került. De ahogy gyógyult, úgy vesztett a képességéből.

2014. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te már beütötted.
2014. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivirövöl beveszévéltevek? Levemavaravadtavam mevert ava fevejevemreve evesevett vavalavamivi.
2014. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!