Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok Hitlerről és...

Mit tudtok Hitlerről és Sztálinról? Tanultatok történelmet róluk az iskolában?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 08:39
 1/3 II.Dartheon ***** válasza:

Nem, nem tanultam, azt se tudom kik voltak azok, sőt, még érettségin sem fordult elő a nevük!

(Jéézus.. most kérdező, vagy viccnek szántad a kérdést, vagy tényleg komoly lenne?)

Mellesleg most nem akarok neked előadást tartani Hitlerről de mikor én feleltem belőle a tanár modnta hogy álljak már le, hadd tartson órát... :D

2014. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tartom hülyeségnek a Kérdező kérdését, hiszen akik most érettségiznek mást sem tanulnak csak az EU, meg a cigányok hátrányos helyzetét, és a dögevők egyéb szocializálódó témái!

Am igen, tanultunk róluk, de ha érdekel a téma akkor nézz szét torrent oldalakon, sok dokumentum film készült azóta, és többségében hitelesebbek mint a tankönyvek fél oldalas elemzései!

2014. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem viccnek szántam az egészet. Csak kérdezni akartam, hogy a történelemből volt ilyen felmérés, hogy ki volt a vezető és ki volt hatalmon. A harmadik birodalom és a Szovjetunó már nincsen, de tanultam belőle.
2014. jan. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!