2 kérdés! (? )

Figyelt kérdés

1. Mit gondoltok egy olyan 11 éves lányról, akinek barátja van?

2. Azoknak au embereknem a töbvsége, akik este félnek az ágyban, a sötétben, miért érzik úgy, hogy "védve vannal" ha magikrahúzzák a takarót?

(azért írhattam el sok mibdent mert telfpnról vagyok, kpcsiban)



2014. jan. 5. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1.túl fiatal hozzá

2. azért amiért sokan azthiszik hogy egy kés a táskában megvédi bármitől, egyébként én például azért mert egyszer belegondoltam hogy ha valaki úgy gondolja hogy nem védi meg a takaró azt pont annyira hiszi hogy nem védi meg mint ha azt hinné hogy megvédi,mivel nem tudhatja hogy tényleg megvédi-e ezért inkább nem kockáztat.

(telefonról is lehet rendesen írni ugyanis ottis van törlés gomb)

2014. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak az lassab, ezért írtam úgy, főleg kocsiban, mindent félrenyomok.

1. Miért?

2. Bocsi, de ezt nem értem

2014. jan. 5. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy posztulátom volt, nem értek az emberi agyhoz de a lényeg hogy 11 éves korban még túl fiatal ahoz amit klasszikus értelmeben egy lány a barátjának hív. Persze ha itt nem olyan barátról van szó akivel elmegy bringázni meg horgászni.
2014. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.Túl fiatal.

2.Jó kérdés


És akárhogy is tényleg sok hiba van benne.

2014. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne a hibákat nézzétek legyetekszíves, hanem a mondanivalót. Ezek elírások, amúgy eddig életemben magyarból 5 osztály alatt volt 6 négyesem, az összes többi pedig ötös.
2014. jan. 6. 15:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!