Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan program amivel egy...

Van olyan program amivel egy ilyet ki lehet "kódolni"? Ha igen akkor melyik az és azon belül mit kell csinálni? Többi lent, hogy milyenre gondolok.

Figyelt kérdés

<!DOCTYPE html>

<html lang="hu" id="facebook" class="no_js">

<head><meta charset="utf-8" /><script>function envFlush(a){function b(c){for(var d in a)c[d]=a[d];}if(window.requireLazy)<noscript><meta http-equiv="X-Frame-Options" content



Ilyesmire gondolok ez nem az egész ,csak nem írhattam azt ,hogy kriksz-kraksz..

Fontos lenne.


2014. jan. 5. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és videó amit így ki kéne "kódolni".
2014. jan. 5. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:

mi az, hogy "kikódolni"?

Ez egy html file eleje, a böngésző tudja megjeleníteni. Tanuld meg a html-t, a php-t meg a javascriptet, és akkor tudod értelmezni, hogy mi mit jelent benne.

2014. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó de egy videónak ezt a részét másoltam ki és van-e olyan program amivel vissza tudom videóvá állítani ?
2014. jan. 5. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem videó.


Olyan, mintha egy frissen megmosott almáról letörölgetnéd a vizet, azt összegyűjtenéd egy kis pohárban, majd megkérnél valakit, hogy abból a pár csepp vízből tudna-e neked egy almát csinálni.


Ha nem 12 éves lennél, vagy egy csöppet is konyítanál a számítástechnikához (nem annyit, hogy láttál már PC-t messziről), akkor tudnád, hogy most milyen marhaságot kérdeztél.

2014. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt a file-t a böngészővel tudod megnyitni, ha le van mentve. Úgy talán megjeleníti a beágyazott vagy belelinkelt videót is.
2014. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!