Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uj eletet elkezdeni meg is...

Uj eletet elkezdeni meg is honnan kell?

Figyelt kérdés

Ujra akarok kezdeni mindent lehetseges ez 25 evesen ? Masnak ilyenkor mar csaladja van nekem pedig szakmam sincs...az most mindegy h miert.

Nincs eletcelom ,tervem egyil naprol a masikra elek de mar eleg amit eddig nem sikerult mindent megszeretnek valositani. De hogyan alljak neki??


2014. jan. 6. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire siralmas a helyzeted akkor miért nem indulsz ki külföldre dolgozni? Nincs semmi kötelezettséged, nincs ami visszatartson, valamint szakmával is nehéz olyan munkahelyet találni, ahol bejelentek és még jól is fizet! Én a helyedben összeszedném a kis utazótáskámat, és nekivágnék a világnak!
2014. jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24 L vagyok, és hasonló cipőben járok, csak kevesebb nyafogással. Rájöttem hogy pályát tévesztettem, így nincs meg a diplomám, elbasztam a megtakarított pénzem az egyetemre, és kirúgtak a munkahelyemről, mert megtudták hogy nem fejezem be a sulit, vissza kellett költöznöm a szüleimhez. Most náluk lakom, csinálok egy OKJ-s tanfolyamot, amiben segítenek, ezzel hamarosan kimegyek külföldre 1 évre, a megszedett pénzből kifizetem az új egyetemet, és happy life. Semmi sem lehetetlen!
2014. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!