Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár magyar mondatot kellene...

Pár magyar mondatot kellene lefordítani angolra. Segítene valaki? . A mondtatok lent vannak:

Figyelt kérdés
Jennifer Aniston 1967. február 11-én született Kaliforniában. 11 évesen már drámaklubba járt. 1987-től elkezdett Off Broadway darabokban szerepelni, majd különböző tévésorozatok következtek.2000. július 29-én összeházasodott Brad Pittel akitől 2005.január 7-én vált el.

2014. jan. 6. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer Aniston was born in California on February 11, 1967. She already acted in a drama club when she was 11 years old. From 1987 she started to play in Off Broadway dramas, later she played in TV series. She was married to Brad Pitt, but they diverced in January 7th, 2005.
2014. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. jan. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!