Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Ha Gyakorikérdések.hu-s...

SOS! Ha Gyakorikérdések.hu-s linket küldök egy ismerősömnek Facebookon akkor láthatja az üzeneteimet itt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy tudja a jelszavadat... így nem!
2014. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állandóan be vagyok jelentkezve ! Linkben pedig láttam,hogy üzeneteket is látja ?! Legalábbis szerintem!
2014. jan. 6. 19:50
 3/7 II.Dartheon ***** válasza:

nem láthatja, csak akkor láthatja ha ugyanarról a gépről lépne be, amelyről te belépsz ide, ebben az esetben TUTI hogy el tudja olvasni az üzeneteidet.

Ha más gépen nyitja meg a linket, úgy már nem, mert a neved és a jelszavad azon a gépen nincsen eltárolva - de ha neadjisten' ott is el lenne tárolva azon a gépen IS, mert onnan beléptél már egyszer és meg is jegyeztetted vele, akkor igen.

2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:
remélem kb világos volt... de szólj ha nem érted.. :D
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő csak annyit lát majd a linkedből, mintha te most rendesen kijelentkeznél az oldalról!
2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Csak a én gépemről vagyok ide elmentve másikrol nem merek feljönni ! Meglátják a jó válaszaimat és rájönnek,hogy nem vagyok hülye !
2014. jan. 6. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!
2014. jan. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!