Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köteles az önkormányzat...

Köteles az önkormányzat nagyobb lakást adni?

Figyelt kérdés
jelenleg önkormányzati lakásban élünk ,de gyarapszik a család és elviekben van egy olyan hogy 1emberre Xnm jut, hát mi bőven meghaladjuk -mármint kevés igyis... mert 3an vagyunk +1 fő még lesz.
2014. jan. 7. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe,hogy magadat kötelezd lakásvásárlásra?Aztán követelőzhetnél nagyobbat magadtól. Ingyenélő.
2014. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok ingyenélő- fizetem a lakbért és mindent. lakásvásárlást ? hát jó nagy burzsuj lehetsz ha neked a mai világból zsebből megy.
2014. jan. 7. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fizetem a lakbért és mindent.

Örülj neki.Mi is hasonló képen tesszük,csak nem követelődzünk,hanem teszünk magunkért. Aztán szaporodunk.

2014. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem követelőztem. csak kérdeztem...
2014. jan. 7. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem köteles, miért lenne? Nem a szocializmusban élünk!
2014. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kevés a helyetek, miért kell még egy gyerek? Örülj, hogy egyáltalán kaptatok az Önkormányzattól lakást! Sokan nem kapnak azok közül sem. akik rá lennének szorulva.
2014. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

'jelenleg önkormányzati lakásban élünk ,de gyarapszik a család'


orulj neki, hogy egyaltalan jutott onkormanyzati lakas. ha ennyire nem fertek el, lehet alberletbe is menni, piaci aron. ha igenyeid vannak, fizesd meg.


onkormanyzati lakas altalaban raszorultsagi alapon jar (bar ez erosen onkormanyzat-fuggo, van ahol meg ugy sem nagyon), ha a meglevot kinovod, nem 'jar' automatikusan egy nagyobb.

2014. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!