Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fog jelentkezni,...

Szerintetek fog jelentkezni, vagy hívjam fel?

Figyelt kérdés
újsághírdetésben keresett valaki egy könyvet, amiért 20€-t (kb 5600ft) ajánlott.Én írtam neki egy SMS-t, hogy találtam egy weboldalt ahonnan megrendelhető, írjon egy e-mail címet és elküldöm neki.Visszaírt, hogy ő csak egy idős nagymama internet nélkül és a beteg lányának szeretné, és megköszönné ha én megrendelném neki ő pedig kifizetné.Mikor megláttam azt a szót hogy BETEG rögtön segíteni akartam úgyhogy megpróbáltam megrendelni, de Szlovákiába nem szállít a cég, én és a néni pedig ott élünk.Akkor csatlakzotam rengeteg könyves oldalhoz hátha valaki tud segíteni.Találtam egy hölgyet aki eladja, de csak egy másik könyvel együtt.Kiszámoltam, többe van a postaköltség mint a két könyv együtt, de ha az egyik könyvet én fizetem, mert ugye azt nem kérte még akkor is 15€-ba jönne ki a néninek, szóval megpróbáltam.A hölgy nem volt hajlandó Szlovákiába postázni, csak személyes átvétel jöhetett szóba Budapesten.Na én kerestem közbe máshol is és sokakat érdekelt hogy hogy állok.Leírtam nekik ezt a történetet, és egy Budapesti hölgy felajánlotta hogy átveszi a könyvet és postázza nekem.Nagyon megörültem neki, írtam is a néninek hogy küldje el a címét meglesz a könyv.A néninek naponta leírtam ezt de 4 napja nem reagál.Aggódom hogy rámmarad, mert segíteni akartam, nem csináltam volna hasznot belőle, sőt még nekem lesz költség mert kifizetek egy könyvet amire semmi szükségem, csak azért hogy egy másikat eltudjak neki küldeni, és nem jelentkezik.Most mit csináljak?Létezik olyan hogy aki ennyit adna egy 750ft értékű könyvért meggondolja magát??? (1998-as kiadás, nehéz beszerezni)

2014. jan. 7. 12:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!