Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dell Venue 8 (Pro) tablet?...

Dell Venue 8 (Pro) tablet? Milyen?

Figyelt kérdés

Igazából engem a Dell Venue 8 Androidos érdeklne...dmert a Pro-s az Windows 8-as .....de semmit nem találok az androidosról ami tenlyeg leirja milyen maga a készülék! Egyébkent jo tablet?

Vagy tudtok valami hasonlot? Amin kamera is van es androidos...még az Asus MeMo Pad HD 7 is jo szerintem.. valami 7-8"-os kene XD

nagyom szepen koszonom :D



2014. jan. 7. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én gyorsan elolvastam egy német nyelvű tesztet. Hááát, ha kell a teljesértékű Windows 8.1, akkor ez egy jó választás ám, ha pedig Android kell, akkor nézzél mást. Ez a tablet 280€, a Németországban. Ez pedig baromi jó. Otthon se drágább, de 80 000-ért ez egy "komplett PC".

Ha Android kell hasonló áron, akkor Nexus tabot nézzél.

De ezzel a Windows-szal ugyan úgy meg tudsz mindent csinálni, mint egy normál Win7-es laptoppal.

2014. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi :D
2014. jan. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!