Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha irok...

Szerintetek ciki, ha irok neki facebook-on?

Figyelt kérdés

Kb fel eve kulfoldre koltoztem.Elotte mar voltam 3 honapot ebben az orszagban,mert itt csinaltam a szakmai gyakorlatomat.Akkor volt egy problemam,amit a magam megnyugtatasa vegett szerettem volna nogyogyasszal megnezetni, igy bementem a helyi korhazba, ahol egy nagyon kedves fiatal orvos foglalkozott velem.Vegul semmi bajom nem volt szerencsere,de az az orvos nagyon mely nyomot hagyott bennem,mert ilyen kedves,emberseges dokihoz addig nem volt szerencsem.

Most van egy komolyabb problemam,fogamzasgatlassal kapcsolatos.Szeretnek hozza menni,a pozitiv tapasztalat miatt.Sajnos mar nem dolgozik abban a korhazban es ott nem tudtak megmondani hol praktizal most,csak annyit,hogy ugy tudjak a varos egyik masik korhazaban.

Sikerult megtalalnom ot facebook-on,de nem tudom,hogy mennyire jon ki hulyen,ha ott irok neki...Szerintetek?


24/L


2014. jan. 7. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy hol rendel:) az annyira nem gáz.az annál inkább,ha ott írnád meg neki a panaszod
2014. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is ugy ertettem,hogy leirom a problemam,csak megkerdezem,hogy hol rendel es mehetek-e hozza,ha igen mikor.Csak kicsit furanak erzem ezt igy.
2014. jan. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!