Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért Haggyuk ezt?

Noontec kérdése:

Mért Haggyuk ezt?

Figyelt kérdés

14/f A iskolában jöttem az óra után leszólít egy roma származású "gyerek" kb 15 éves persze olyna6-7.be jár h és elkezdi nekem modani hogy kapok néhány pofont(nekem ez azért volt furcsa mert én inkább viszahúzódó típus vagyok és nem is szóltam még hozzá soha 8.-os vagyok persze nem volt egyedül és nem is értettem hogy mi volt a baja de elmagyaráztam neki hogy hozzá se szóltam eddig állítólag én "le cigányoztam" utána berohantak és neki mentek egy másik srácnak őt már megütötték

2-en voltak és Ő se szólt hozzájuk az életében se utána ugye kiderült és a tanárok elbeszélgettek velük és ők se csináltak velük semmit Mert ŐK is FÉLNEK tőlük Hiába.És minden nap félve megyek iskolába h beszólnak e vagy valamit. És így kéne iskolába járnom hogy félek komolyan?


2014. jan. 7. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem engem csak megpofozott a végén még az is szóba kerül h be voltak drogozva
2014. jan. 7. 19:11
 2/4 A kérdező kommentje:
*került
2014. jan. 7. 19:11
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉS NEM vagyok rasszista vagy cigány haver néha jobb ember mint a magyar TISZTELET a KIvételnek De az ilyenekből elegem van
2014. jan. 7. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a jó édes kormányunk a magyar emberrel szemben őket részesíti előnyben és ezért félnek a tanárok is, mert ha a gyereket megbüntetik, elzárják vagy hasonló jön majd a pereputtya és a sz@rt is kiverik a tanárból és mit tud tenni a rendőrség...? Semmit... valami kifogással eltusolják az ügyet csakhogy a drága cigányságnak ne kelljen megütni a bokáját.
2014. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!