Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11/L Ti mit tennétek ebbe a...

11/L Ti mit tennétek ebbe a szituációban, amibe most vagyok? ( történet lennt)

Figyelt kérdés

Na szóval: 11 éves lány vagyok, kitünő tanuló, 6. osztályos aki lúzer. Volt?

Az történt hogy semmi divatom nem volt, picit husis is vagyok ráadásul barátaim sem voltak. Elegem lett! Elhatároztam, hogy 2014-ben úgy jöjjek suliba, hogy tetszek a fiúknak. Dr legfőképpen egynek. Hétfőn, első tanítási napon idén szürke cicanaciba és további jó cuccokban jöttem suliba. A hajamba is tettem egy jó kis hajcsatot. Úgyanolyan nap volt, mint a többi. Csak a lányok helyett a még nem "olyan nagy arc" fiúkkal beszélgettem számítogépes játékokról. Ez a nap tulajdonképpen nem jelent semmit.

De a mai: Cicanacit vettem fel megint. Első óra irodalom volt. De az egyik asztaltól hallottam vmit; márpedig a jóképübb fiúk mondták a nevem, de csak annyit hallottam, hogy Niki. Már pedig az a nevem. Többet sajnos nem hallottam, hogy mit fecsegnek rólam. Udvari szünetben is hallottam sórakozónál, hogy ugyanazok a fiúk említik azt a bizonyos Niki szót. Vajon miért? Anya szerint (meg szerintem is) tetszek nekik. De félek hogy kibeszélnek, hogy a Niki szép akar lenni.

Az a bizonyos szerelmem is mintha többet kereste volna a társaságom. Szünetekben is néha odajött hozzám, hogy mondjon, mutasson vmit. Igazából az iránta való érzelmem matek órán alakult ki, mert a tanár mellém ültette, és ahogy viselkedett... Ja! és hétfőn még amikor matek óra előtti szünetben vártunk a csengetésre a terem előtt, úgy kedvesen rám kérdezett, hogy mi van. De ezt a többi lánnyal nem csínálják a fiúk.

Anya szerint (máma meséltem ezt neki) azért viselkednek így a pasik, mert szerelmesek belém, de látják hogy én okos vagyok, nem az a páwa, és ezért nem viselkednek velem hülyén. Pedig ha úgy vesszük tavaly hatalmas lúzer voltam.

Szóval ti mit tennétek a helyemben?Az már biztos hogy ha a szerelmem beszélget velem kedvesen mosolygok vele, és beszélgetek. S jobban fülelni fogok a fiúk közelében. Az biztos hogy én járni szeretnék a fiúval, mert nem az a kettes tanuló (de nem is ötös) illetve szimpatikus, tetszik a viselkedés. Mellékesen jegyezném meg, hogy ahogy kinéz...

Mit tegyek??? Köszi!


2014. jan. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
arany szívem, küzdj :) ... jó anyukád van ... azért a jótanulóságod rovására ne menjen a változás
2014. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Küzdök. Anyukám az meg folyton azt hiszi hogy én vagyok a legjobb csaj az osztályból. Tanulás rovására pedig egyáltalán nem megy. De most akkor mi ez őszintén? Mit jelent??
2014. jan. 7. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesznek akiknek nem fog tetszeni a változás, de ne törődj veluk. Egy ido utan megszokjak es elkezdenek kozeledni. Csak a tanulást ne hanyagold,az nagyon fontos.
2014. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ugyanilyen voltam. egy másik suliból kerültem át és kimondottan "utáltak". nagyon csúfoltak, így az addigi, önbizalmas önmagamat "elvesztettem". bár én átlag 4-es tanuló vagyok, 6.-ban elegem lett és elkezdtem nagyon csajosan öltözködni, így akiknek nem tetszett, visszaszálltak rám. és ahogy hallgatam az öltözőben őket, (mert ribik voltak), kezdtem rájönni, hogy nincsen értelme így öltözködnöm, ha így viselkednek velem. így inkább visszaálltam a régi fiúsra. Ezt viszonylag bánom is meg nem is. Egyrészt rájöttem, hogy inkább maradok hű magamhoz, minthogy a fiúk a kihívó öltözködésem miatt barátkozzanak. másrészt viszont bánom, mert így már annyira nincsen önbizalmam, hogy barátom is alig van a gimiben. Ezzel azt szeretném tanácsolni, ha van egy célod, akkor küzdj érte tényleg! De közben figyelj, hogy maradj hű önmagadhoz! és ha tetszik a fiú? akkor szerezd meg!!! :D 16/L
2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!