Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelenthet?

Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Édesanyám azt mondta menyjek vele mert valakit el kell kisérni valahova.Fel ültünk a biciklire és 1 repülőtéren kötöttünk ki, ahol 1 lánnyal találkoztunk (nem emlékszek az arcára, se a testalkatára, sem vagy is inkább homályosan láttam)Az a lényeg hogy ez a lány el akart menni hatalmas bőrönd táskák. Anyu oda ment hozzá leültek és beszélgetek. Én 4 székkel arréb ültem, halottam hogy nevetnek elég jól el vannak anyuval de nem mentem oda. Telt az idő és egyszer csak meg csörrent annak a lánynak a telefonja és beszélgetett valakivel le tedte a telefont utána meg fogta cuccait és el indult valahova. szerintetek ez mit jelent? Ne jöjjön nekem senki se helyes írással csak válaszokat kérek!!!!!

2014. jan. 8. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
válasz
2014. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-_-' most már tudom miért mondták hogy pihent agyú emberek vannak az oldalon xD
2014. jan. 9. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
én ugyanezt a kérdésekből szűrtem le
2014. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem értem, hogy emberek miért tulajdonítanak különösebb jelentőséget az álmaiknak, miközben azok igazából csak a tudatalattink játékai, és azokból az élményekből, tapasztalatokból táplálkoznak, amiket napközben, a való világban átéltünk. Egyfajta túlélési ösztönként is lehet tekinteni rá az okosok szerint, méghozzá úgy, hogy azokat a szituációkat, helyzeteket, érzéseket hozza elő az agyunk ilyenkor újra meg újra, amiktől tartunk, amikben kényelmetlenül érezzük magunkat, hogy legyen időnk hozzászokni, ne merevedjünk le, ha egyszer a valóságban is valami hasonlóba kerülünk. Nem írtál arról, milyen érzéseket éltél át, pedig ha tényleg meg akarod érteni, hogy mi volt az az álom, akkor az számít igazán.


Pl. azt tippelném, hogy szerettél volna beszéllni a beszélgetésbe azzal a lánnyal, de biztos éreztél valamit, ami miatt nem tetted, és talán ez lehetett az, ez a helyzet, amire megoldást keresett az agyad. Az álmod talán egy lehetőség volt, hogy bekapcsolódj a beszélgetésbe, kipróbáld tét nélkül, hogy milyen lenne, ha odaléptél volna. De ez csak tipp. kevés az infó, és az is a történéseket írja le, nem az érzéseket. Számomra ez így nem sokat mond.

2014. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az érzés amiben volt az a félelem mert 1 olyan személy volt akivel elég sokáig kapcsolatban voltam 2 és félévig(most már biztos vagyok benne).Féltem oda menni beszélgetni és féltem attól is hogy el is megy de még se tettem semmit csak ültem.
2014. jan. 10. 01:39
 6/6 A kérdező kommentje:
*ami bennem
2014. jan. 10. 01:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!