Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fundamentás hozzáértőtől...

Görbeláb kérdése:

Fundamentás hozzáértőtől (cseresznyefa). Olvastam egyik válaszban, hogy a nyitási díj részben vagy egészben elengedhető. Valóban létezik? és az a lényeg kinél kötjük a számlát?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 17:50
 1/2 Max84 válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok! 2012.október-novemberben kötöttem a fundamenta lakáskasszát 4év 4hónapra. Ekkor az üzletkötő úgy tájékoztatott, hogy most nincs számlanyitási díj, pontosabban fel kell adni csekken, de egy év alatt jóváírják az összeget. A friss egyenlegközlő szerint ez nem történt meg, az ügyfélszolgálat felhívtam, szerintük ilyen nem lehetséges. Akkor most az üzletkötő ültetett fel vagy hatályon kívül helyezték ezt az akciót? Esetleg valaki emlékszik és látta ezt az akciót a honlapjukon, mert én akkor valóban olvastam ilyet. De most nem látok erre utaló szöveget.
2014. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Max84 válasza:
Már kaptam válasz egy másik bejegyzésben.
2014. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!