Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki bugyit adni valakinek?

Ágota Nóra kérdése:

Ciki bugyit adni valakinek?

Figyelt kérdés

Egy fiú kért tőlem egy bugyit,ami rajtam volt aznap.Azt mondta hogy érezni szeretné az illatom.Elég koszos szokodt lenni.. szerintetek nem ciki odaadni??


14l



2014. jan. 8. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt kértem a csajomtól karácsonyra! Nem fogjátok megérteni, hogy miért kell az nekünk, csak tessék odaadni! :)
2014. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 évesen? Igen, mert amilyen éretlenek akkor a fiúk, simán felviszi suliba , és kellemetlen helyzetbe kerülhetsz, meggondolatlanságból. És a végén rajtad marad a r*banc jelző. ( tudom mit jelent a szó , de azt is tudom hogy ennyiért simán lek*rváznak, na)
2014. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem hiszem hogy olyan!!
2014. jan. 8. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a bátyám egyik haverja most 18-éves.
2014. jan. 8. 18:41
 5/6 anonim válasza:
Én nem kísérleteznék nem hiszem hogy egy 18 éves olyan sok mindent akarna egy 14 évestől.Amúgy meg ezt betegesnek találom fiatal korban előnytelen a nagy korkülönbség.
2014. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha majd nem kell már neki és visszaadja? Mondjuk épen társaságban vagy, éppen egy komolyabb barátoddal?? Tudod hogy van az buli van, pia -heccből
2014. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!