Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen márkájú...

Szerintetek milyen márkájú autót vegyek 2 millió körül? Fiatal srác vagyok és nem hiszem hogy még egyszer lesz ennyi pénzem egybe!

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
És pont egy autóra akarsz elcseszni ennyi pénzt, főleg egyben. Azt fent is kell tartani, és nem épp a legjobb értékőrző dolog!
2014. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dizel 3-as BMW olcsó a fenntartása és megbízható ! Vagy Suzuki és csinálsz egy Vagyonvédelmi Kft-t BT-t !
2014. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed, hogy lesz még az életben ennyi pénzed (egyébként fiatal vagy, miért ne lehetne?), akkor pont, hogy ne költsd el az egészet, pláne autóra, inkább fektesd hasznosabb dolgokba, tanulás, stb.! Csak akkor költsd el autóra ezt a pénzt, ha biztosan tudod, hogy újból össze tudsz majd keresni 2milliót! Ez csak egy jó tanács! Tudom fiatal vagy, épp ezért mondom ezt. Ha idős lennél, akkor azt mondanám, hogy hajrá vágj bele, mert már tényleg nem biztos, hogy lenne esélyed később, meg hát különben is... de fiatalon biztos nem ezt tenném és nem is teszem, inkább befektetem a pénzem, mint, hogy elverjem, idős koromban jó lesz. ;)

Addig is szerintem nézzél valami olcsóbb autót, amit kényelmesen fenn tudsz tartani, a többi pénzt meg tedd félre, hidd el szükség lesz arra még!

2014. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kb. 500-ból vegyél egy Saxo/106, Swift, Felicia-t. Van dízel ès benzines is.Ennyiböl már van jó 1.9D Skoda és 1.5D Saxo is. És marad pénzed.
2014. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!