Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5x-re megyek nyelvvizsgázni,...

5x-re megyek nyelvvizsgázni, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
írásbeli, a szóbeli már sikerült
2009. nov. 30. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Én még olyanról sem hallottam aki kétszer kibukott volna. Lehet, hogy kicsit elbíztad magad és túl korán mentél el letenni?
2009. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Eléggé. Az a gáz benne, hogy makacs vagy. Készülni kéne rá inkább. Fél év szünet, azalatt intenzív nyelvtanulás.


Milyen nyelv, milyen szint, melyik város?

2009. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

13éve tanulok ANGOLT középszint előtte jártam tanfolyamra és csak akkor próbáltam meg először... 2ponton múlott...

4x buktam...:( de valahogy nem megy ... mindig valamit elrontok vagy a végén átjavítok:(

2009. nov. 30. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
énis ugyanígy voltam vele, csak nekem nem tudom pontosan de lehet 4.-jére sikerült, de hát az a lényeg hogy megvan, meg hogy neked is meglesz, aztán utána már tökmindegy hanyadikra
2009. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Gáz nagyon gáz
2009. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

"lényeg hogy megvan"

Nem, nem ez a lényeg, főleg ha használni akarod.

5x megbuksz, el kellene gondolkodni, miért is nem sikerül. Stressz vagy nem vagy olyan szinten, hogy le tudd tenni.

2009. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

milyen típusúra mész? inkább másfajtára kellene menned,mert ha pl rigó utcaira mész, azon nem csodálkozom, mert ott általában harmadjára sikerül csak a vizsgázóknak a nyelvvizsga (nem egy ilyen különben jól tanuló osztálytársam volt, és nem az ő hibájukból, hanem mert az állami nyelvvizsga harmad-vagy feleannyiba kerül mint a nemzetköziek,és így hozzák be a "különbözetet").

De ha nemzetközi nyelvvizsgát próbálsz lerakni már ötödjére,akkor az tényleg nagyon gáz.

2009. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
origon, társalkodón és ecl-en már voltam
2009. dec. 17. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Ecl van nekem is, tudom hogy nem egy nehéz vizsga! 4 vizsgarész van,ha 2 nem sikerül belőle, akkor csak azt a 2 részvizsgát kell megismételni. 2 sem ment belőle? Mert akkor felesleges ezt még ennyire erőltetned, mihez kell neked egyébként?
2009. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsóó ez komoly????????

nekem csak olvasásértés lett 45..másik 65

és de most megint egészre mentem....

ajj ez most felidegesített kicsit

2009. dec. 17. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!