Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a nevük ennek a játékoknak?

Mi a nevük ennek a játékoknak?

Figyelt kérdés

3féle játékot fogok itt elmondani és szeretném tudni hogy mi a nevük a játékoknak..de játéknak az emlékezésemből fogok most leírni(ahogyan nagyon régen játszottam vele)

1.amint emlékszem:egy női játék.. nem sokra emlékszem,oldal nézetes nagy fakunyhó féleség volt csaj karakter és volt kis pici majom bebujt kis házba leskedődik asszem vagy mászkált nem tudom...ha kimész házból és víz ilyen fura volt és krodi leskelődött és közel mentél hozzá akkor kinyissa a száját és belehetet rakni szájában fabotot és lemerült a víz alá asszem :$ és arra emlékszek hogy ilyen kör alakú szék volt egyik házban és ült pár békák..ennyi amit emlékszem :$$

2.amint emlékszem:volt ilyen játék..szintén..nem sokra emlékszem =( felül nézetes a játék és voltak dinok,lehetet ellopni fészkükből tojásokat és sátrukból lehetett gondolom életerőt növelni mert világított a sátor amikor bent van egy ember,de másra nem emlékszem >< ne haragudjatok T_T

3.amint emlékszem:férfis játék volt..a játék úgy kezdődik múzeum bejáratnál játszódik,és bemész múzeumban és volt benne kis útszakasz ami le volt zárva az út ilyen sárga/fehér csík volt a táblán,és kicsit beljebb megy a bácsi az az karakter és utána kis intro van hogy egy fickó épp bezárja a épületet és bácsi bent van és járkálsz, és volt olyan helyre mentél ahogy mozgó lézer piros ha bele érsz a lézerben akkor utána újság jelenik meg és a kép alapján mint egy fabábú kinézette és kezdhetett előröl!sajnálom hogy így írtam le illetve az én emlékezésemből írtam le de nagyon kérlek segítsetek ezzel mert megszeretném nézni nagyon fontooos lenne a SEGÍTSÉG :)



2014. jan. 11. 13:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!