Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már a mai napokba megromlott a kapcsolatunk én már nem beszélünk annyit de régen nagyon jóba voltunk és csináltunk sok hülyeséget....és van egy másik barátnőm akivel nagyon jól kijövök csak egy dolgot titkolok előle olyan dolgot amit nem szabadott volna de ezt a dolgot azt azzal a barátnőmmel csináltam akivel ma már nem vagyunk jóba és multkor bekövetkezett az amit egész életemben nem akartam..megkérdezte hogy erről a dologrol én tudok-e én meg azt mondtam neki h én erről nemtudok meg nemis voltam benne..pedig tudok rolla és ott is voltam....ti elmondanátok mindent a barátnőtöknek vagy jobb az hogyha nem mondok semmit mert félek attol h hogy fog reagálni és tudom h rosszul,nagyon rosszul érzem magam e miatt.. tudom h ez igy értelmetlen de hogyha valaki tudna tanácsot adni az tudna írni privátban?
2014. jan. 11. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!