Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem azoknak szól akik...

Sakurachan13 kérdése:

A kérdésem azoknak szól akik szeretik az animéket. Milyen legyen a blogom?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan blogot csinálni azoknak akik Magyarországon laknak és szeretik az animéket. Első kérdésem az, hogy milyen téma/témák foglalkoztatnak titeket az animékkel kapcsolatban? Második kérdésem, hogy a blogban sok legyen-e a kép vagy inkább a szöveg vagy egyszerre mind kettő? Harmadik, legyenek-e olyan versenyek, hogy a nyertes pályamunka kikerüljön az oldalra ( pl.: Van egy képszerkesztő verseny és a nyertes jutalma egy névre szóló kép plusz a pályamunka kikerülhet az oldalra ha szeretné)? Negyedik, legyenek- e szavazások? Ötödik, legyen-e hírlevél? Ha ti több ötletet is tudtok akkor írjátok le. Köszi

2014. jan. 11. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
először szerintem (hiteles!) kritikákat írj, és ha majd a blogodnak lesz nézettsége, akkor tegyél fel egy közvélemény kutatást
2014. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az 1. válaszolóval.

Legyen sok kritika sok képpel és szöveggel.

És írhatsz ismertetőket, ajánlókat.

2014. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dragneel válasza:
Ne csinálj már elég animékkel foglalkozó oldal van.
2014. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetne benne olyan h egy animét kitárgyaltok az oldalon. Tehát h többen is leírják h miért tetszett meg h melyik kari tetszett leginkább és miért. Bár ez személyes de én leginkább ezeket olvasom ha egy új animét akarok nézni.A verseny is jól hangzik és meg lehetne szavazni a hónap/év animéjét. Meg talán az animék op-jét és ending-jét is fel lehetne rakni. A hírlevél azért jó mert arra ki lehet írni a versenyt meg ha megjelenik egy új anime akkor fel lehet rá hívni a figyelmet.

Nos ha kész lesz az oldal majd létszi linkeld be... :)

2014. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kész lett az oldal. Igaz még nem túl sok mindent írtam bele, de kezdetnek nem rossz szerintem. Köszönöm a válaszaitokat. Az oldal címe pedig [link]
2014. jan. 25. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
(ez most nem sértés de...) ha blogot akarsz vezetni mindenképpen javíts a fogalmazókészségeden, mert most a béka s*gge alatt van, de nagyon :/
2014. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!