Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hunter x hunter anime első...

A hunter x hunter anime első verziója mennyiben tér el a 2011-estől?

Figyelt kérdés
az első csak 62 részes ezért elkezdtem nézni a másikat de abból kihagytak v. megváltoztattak dolgokat. például: az első változatban az indulás előtt pár részben megmutatták milyen volt gon élete a szigeten és hogyan jött rá hogy az apja vadász. ezek az alaptörténet szempontjából mennyire lényegesek?

2014. jan. 12. 16:28
 1/7 anonim válasza:
Nem sokban de a simának hamar vége lesz durván 60 rész körül és előröl kellet néznem a 2011 est mert van olyan ami a 11es ben nem a simában pedig benn van a 11es most a 111.résznél tart . Nincs mindkettőbe benne ugyanaz a vadász vizsgán a börtönben a frankenstein hez hasonlitó fazon egyikbe normális a másikba kék színű és a 2011 es jobb grafikáju mer újrafeldolgozásból vagy miből született a 2011es
2014. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kb ennyi a külömbség
2014. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1# vok, nem láttam a kérdés alatti szöveget ,nem annyira lényeges szerintem hogy gonnak milyen volt az élete és hogy néz ki bálnasziget mert ugyis visszamegy a barátjával, nem lényeges de nem baj ha tudod
2014. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor én most kijavítalak ha nem bánod:


Az eredeti 1999-ben indult anime 62 részes, az első OVA-ja dolgozza fel teljesen a Városi Arcot, a második OVA-ja a fél Greed Island Arcot, a Harmadik OVA-ja meg befejezi a Greed Island Arcot. Ovákkal együtt ez kábé 90 rész volt. A 2011-óta futó viszont a 80-ik rész körül a Chimera Ant szálnál tartott. Mivel próbáltak minél gyorsabban túlkerülni azokon a részeken amiket már meganimáltak anno. Ezért van az hogy még a Első pár arc öt-nyolc fejezetet dolgoztak fel, míg most a Chimera Antban csak egy max kettő-hármat.

2014. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. amúgy nem tudjátok h a mangáját hol lehet magyarul olvasni(nem letölteni)?
2014. jan. 17. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az anime és a kapcsolódó műveknél ott a manga!

2014. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!