Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkeztem a Csillagszületik...

Fridyy kérdése:

Jelentkeztem a Csillagszületikbe (2014) Január 20-án 2órára. :DD és most Kilesz a zsűri? Mert úgy hallottam hogy Puzsér Róbert az Ének Iskolájában lesz. És a zsűrinek kell énekelnem vagy + a közönségnek? Benne leszek a Tv-ben? Légyszi irjatok

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 17:32
 1/3 anonim válasza:
Aznap fog kiderülni, hogy ki lesz a zsűri. Puzsér Thaiföldre utazott, Hajós ment a másik csatornához. Valószínű, hogy négy teljesen új ember lesz. Az első 2 fordulóban a zsűri dönt, közönség a versenyzők hozzátartozói lesznek, nem élő adás, de kameráznak mindent! Ha elég jó vagy éppen rossz vagy akkor benne leszel a TV-ben :) Mi a produkciód?
2014. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nah ki volt a zsűri? :)))
2014. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát kicsit későn de gondolom hogy tudtatok róla hogy elmaradt a "kevés" jelentkező végedt
2015. jan. 19. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!