Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért láok szellemeket?

Miért láok szellemeket?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nem egyszer látok szellemet, van egy barátnöm aki ugyonilyen együtt voltunk nyaralni és mind 2-en elkeztünk sirni mert láttunk egy lilaruhás nőt, aztán a szomszéd ablakában láttunk egy fekete alakot, hangokat hallok a padláson, a függöny susog közbe zárva az ablak és az ágyam fett láttam egy nöt aki a szemembe nézett tegnap éjel és nagyon megilyedtem , miért van ez?
2014. jan. 12. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy be van zárva az ablak attól még befújhat a szél, ha megvan vetemedve az ablak és nem zár rendesen.


A fekete alak lehetett egy árnyék, vagy csak pillanatra néztél oda és csak egy alakot jegyzet meg az agyad.


A hangok a paláson valószínűleg egy állat csinálja( egér, patkány, nyest, görény, galamb, stb. .


A nőt a lámpán pedig valószínűleg csak beképzelted.

2014. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a fekete alakot 2 percig néztem és ott volt!
2014. jan. 12. 20:59
 3/8 A kérdező kommentje:
lilaruhás nő volt és nem.csak én láttam!
2014. jan. 12. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Abban, hogy látatok egy lila ruhás nőt abban semmi szokatlan nincsen. Én is láttam tegnap egy szép nőt lila ruhában. Az ablakban az alakot pedig lehet, hogy a körülmények között láttad rosszul.
2014. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtom. lehet gyerek koromba molesztáltak ès itt vezetem.le xd
2014. jan. 13. 06:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szkeptikus barátnőm lát, sőt hall szellemeket. Nem kommunikál velük, de valahogy nagyon erős a kapcsolata velük. Ő nem akarja ezt és nem is hitt bennük, de pár éve kezdődött, amikor kibéreltünk egy gyanús lakást.
2014. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy orosz tudósnak a Telepátia című könyvében írtakban hiszek leginkább. Azt írja, hogy a telepátiának van olyan erősebb változata is, ami látomással jár. Talán erről lehet szó. Szerintem nem tudod megérinteni azokat a felbukkanó látomásokat. Gyerekkoromban én is szellemnek véltem még az elhúzott sötétítő függönyt is.
2014. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ágyad Boba Fett? Nem volt egy kicsit meleged a lángszórójától?
2014. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!