Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért áramos a hajam MINDIG?...

Miért áramos a hajam MINDIG? (Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok...lenne 1 nagy problémám...miszerint, hogy az én hajam foly-ton á-ra-mos...Már volt, hogy hajmosás után hagytam száradni mert mondták, hogy ha vízes hajjal fekszem le akkor reggel hamar áramos lesz...de hiába. Megszáradt de reggel megint áramos lett...csináltam már azt is amikor a kezedet LASSAN végig húzod a hajadon...az nálam tart 5p utána megint áramos lesz...már annál a célnál vagyok, hogy folyton be vízezem 1 kicsit a hajamat de ha megszárad megint áramos lesz...mellig érő hajam van egyenes de szoktam sütni ilyen kicsit hullámosra.....kérlek segítsetek..előre is köszönöm minden NORMÁLIS válaszolónak! :)
2014. jan. 13. 20:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!