Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: Bödőcs Tibor...

Mit gondoltok: Bödőcs Tibor van olyan vicces mint Hofi volt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 22:19
 1/4 anonim válasza:

Szubjektív, kinek mi a vicces :)


Hofit ma már nem is illik kritizálni, szinte vallásos tisztelet övezi, de ma már szerintem nem állja meg a helyét. Ebben mondjuk erősen hátráltatja, hogy már nem él :D A maga korában egyedülálló volt, és afféle szelepként is működött, amivel kiengedhette a cenzúrától felhalmozódott gőzt.


Bödőcs modern, frissebb, pörgősebb, lendületesebb. Bár én már messze nem kedvelem annyira, mint pár évvel ezelőtt. Puzsér teljesen helyesen mondta, hogy a stand uposok csak vicceket mesélnek, így pedig soha nem válnak klasszikussá.

2014. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki a jobb futó?

Wilson Kipsang Kiprotich, aki 2 óra 3 perc 23 másodperc alatt futotta a maratoni távot, vagy Usain Bolt, akinek 9,63 másodperc a rekordja a 100 méteres síkfutásban?


Bár hasonló dolgot csinálnak, mégsem igazán összehasonlíthatóak...

2014. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hofi nem vicces, úgyhogy mindenképp.
2014. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem Bödőcs kifejezetten irritál. Amúgy Hofinak vannak dolgai, amik ma is nagyon megállják a helyüket (sokszor sajnos) de ha valamelyest vágod mit mikor mondott, és átkapcsolsz abba a szemléletbe, akkor marha jól lehet szórakozni rajta.

Nekem csak pár mai stand upos tetszik itthonról, ahogy az első idézte Puzsért tényleg többnyire vicceket mesélnek, meg sokszor a trágárságra hagyatkoznak, mondanak egy bameget, vagy egy hugyozikat, aztán nagy ováció meg tapsolás van erre, de amúgy, ha nem így mondta volna, akkor rohadul nem tudná senki, hogy ja most kell röhögni..

2016. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!