Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha át vágtak?

Mit tegyek ha át vágtak?

Figyelt kérdés
Egy csomó pénz fizettem egy parfümért,mert tényleg úgy nézet ki mint az eredeti... A számát is tudom az illetőnek?Fel jelenthetem vagy én is bűnrészes vagyok mert vásároltam?Ajj annyira ki vagyok pedig én csak szerettem volna egy szép ajándékot venni...Valaki segítsen!?

2014. jan. 14. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg helyesen írni: átvágtak, igekötős igék az igekötővel együtt írandók! Másrészt sajnos sokat nem tudsz tenni, nem nagyon tudod visszaszerezni a pénzed.
2014. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az eredetiéhez megtévesztően hasonlitó de hamis reklámmal vettek rá a hamis cucc megvásárlására, akkor tehetsz feljelentést, de ha az érték 20000 pénz alatt van akkor nem nagyon fognak foglalkozni vele.
2014. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm... :(
2014. jan. 14. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

ködszert vegyél, és kösd be az vágott részed

ha nagyon átvágtak nincs mit tenni

2014. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!