Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak mindig?

Miért csúfolnak mindig?

Figyelt kérdés

mért van az hogy csak engem csúfolnak a testalkatom miatt?

pl.: van egy nálam sokkal kövérebb fiú és egy lány. őket mért nem csúfolják??? Mért mindig csak engem kell csúfolni????????????TALÁN AZÉRT CSÚFOLNAK MERT NEM VAGYOK MENŐ??

Amúgy: már szóltam a tanárnak és az igazgatónak hogy csúfolnak,de semmit sem tettek...én próbáltam NEM törődni vele de nem ment................néha vissza is szóltam....

de semmi sem változott.......



amúgy más NEM menőket is csúfolnak.



2014. jan. 14. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Üsd meg őket a fa szba!
2014. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kapd szét őket! Ha nem vagy olyan kemény,kezdj el gyúrni!

Én biztos nem hagynám hogy csúfoljanak.

2014. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert látják rajtad, hogy kevés az energiaszinted, kevés az önbecsülésed. Bántani csak azt lehet, aki hadja magát.

Emeld fel az énképedet, építsd fel önmagadat legalább annyira, hogy ne érdekeljen ki mit mond rólad, mert ez egyenlő lesz a diliházzal. Ilyen vagy és kész. Akinek nemtetszik az meg elmehet a pont pont huba.

2014. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Engem is mindig csúfoltak/csúfolnak, bár engem nem a testsúlyom miatt. Én azt csinálom, hogy bármit mondanak én csak nevetek velük.:D Tudom,hogy nehéz,de próbáld ki. Nekem nagyon sokat segített. Már csak néha van 1-2 oda "bökdösés",de úgy nagyjából leálltak. Nem tudnak mit kezdeni azzal,hogy már lesz*rom az egészet, és csak nevetek rajta. Azóta akik csúfoltak tök jóba lettem a nagy részükkel. Nem kell mindent komolyan venni. Például valakik csak "poénból" gúnyolódnak. Ha nevetsz rajta akkor megkedvelnek és végül leszállnak rólad. Egy próbát meg ér,nekem bevált. Sokat nem veszíthetsz! Sok sikert, és sok kitartást! És ha ez sem válna be, rúgd pofán a köcsögöket!
2014. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!