Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy emailt ami a...

Kaptam egy emailt ami a myslove. Net ről jött h xy le akar veled feküdni ez hogy lehet? Az egy fizetős oldal regisztrálva se vagyok akkor nem értem h talált rám? Most ez mi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 11:59
 1/3 anonim válasza:
Nekem már a 4. levél érkezett meg a mai napon. Képzeld, nálam már Tisztelt Tag a megszólítás. Én sem tudom, hogy mit csináljak. Már azon gondolkozom, hogy valaki poénból felrakott.Vagy ezek ilyen totál kamu üzenetek??? Idegesít ám nagyon. Már azon gondolkozom, hogy törlöm a mail fiókom.
2014. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Isten hozott a keretlen raklamlevelek - magyarul spam - vilagaban.

Allitsts be szurot a levelezodben, hogy ami innen jon egybol menjen a levleszemet/spam/kuka konyvtarba.

2014. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zob.Zorg válasza:
Sziasztok! A sokadik ilyen email után berágtam, és írtam a domain regisztrátorának egy panaszt, amit ma meg is válaszoltak. Az egyetlen gond hogy nekem már nincs meg a smap email, de kellene a teljes fejléce és teljes HTML tartalma. Megvan esetleg még valakinek, mert akkor csatolom a panaszhoz, hátha megkapják amit megérdemelnek. Üdv!
2014. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!