Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ezt elolvasod, és van...

Ha ezt elolvasod, és van szíved, akkor a tesco-ban többet nem vásárolsz. Nem csak a legalaja minőségü ételek miatt. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tavaly vásároltunk kislányommal a tesco-ban.Természetesen nagyon sok mindent ,mert ha ritkán is,de eddig ezért jártunk oda,még ha sokszor ki is jött belőlünk!Történetem arról szól,hogy vásárlás közben és ruhapróbálgatás alatt ,kislányom nagyon megéhezett és megszomjazott,nagyon sírt,már vagy 2 órája vásároltunk.Mondtam neki míg próbáltam az egyik kabátot,hogy egyen valamit a kocsiból ,majd kifizessük.3 éves.Beleevett egy csokiba ,majd valahogy otthagyta ,utólag kiderült vagy csak ledobta.A 2 decis répalébe csak beleszagolt úgy láttam és hányingere lett,de lehet ,hogy három cseppett ivott belőle ,de biztos nem a felét.(erre később visszatérek)...majd visszatettük a polcra és vettünk helyette banánosat.Miután vettem sok édességet,eszembe sem volt,hogy a kibontott hol van.36800 ft. otthagyása után megkértek hogy menjünk be azonnal egy egy egy négyzetméteres motozóhelysége és közölték ,hogy kamerafelvétel alapján (ezek szerint öltözöbe is van rejtett kamera)lopás történt részemröl és így súlyosabb ,hogy kiskorúval tettem (3 éves) két és fél óráig vallattak levetkőztettek ,majd közölték,hogy ha nem ismerem be a lopásokat visznek a rendörségre 72 órára a gyereket meg elteszik valahova.Innentöl kezdve az egész jobb oldalt megutáltam.Ráadásul a zsebembe volt egy rágó ez mindig van nálam ,ezt is beirták a jegyzökönybe ,mert le kell ragasztatni bármit amit beviszek,lehet az rágó vagy akár 1 db tic tac is!!!Mivel aláirtam mert a kislány nagyon sírt,és már szabadulni akartam a levegötlen kis helységböl így nem kell bizonyitaniuk semmit ,mert beismertem.Jövöhónapra idéztek be egyböl bíróságra és mivel most már egy kifliért is kilehet szabni elzárást,a fidesznek köszönhetöen,ezért elég rosszul érzem magam.Ha a biró is ilyen embertelen,akkor átminösittetheti büncselekménnyé kiskoru veszélyeztetésére ,ami 5 évig terjed.Idejutottunk kérem.Csokiharapásért,és saját rágó dézsmálásáért valamint egy kicserélt üditöért ez vár ránk.Inkább mondja azt az elnökünk,hogy hazudtunk ,meg elkurtuk.Eddig véletlen sem voltam sem liberális sem baloldali,de ez vérlázító és merem remélni ,hogy nem csak számomra.Hajrá Magyarország!

2014. jan. 15. 14:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

'már vagy 2 órája vásároltunk.'


elmesz egy haromevessel vasarolni ugy, hogy nem viszel neki semmit, sot, mivel a tescoban szokott lenni grillpult, ott sem veszel neki semmit, inkabb leemelsz a polcrol valamit es megeteted/megitatod a gyerekkel.


gratulalok.

2014. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem sok kedvem volt a regényt elolvasni, de végül megtettem.

Mit szeretnél megtudni, azon kívül, hogy rágalmazod az áruházat és a kormányt?

Egyértelmű, hogy lopás történt, a kiskorú veszélyeztetése is megáll.

2014. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%

Másik nagyáruházban is hallottam már hasonló megaláztatásról, szóval legjobb lenne, ha az ember egyikbe se menne. Szépen lassan bezárnának, mert nem volna rá érdeklődés, és újra virágozhatna a hazai piac. Mondjuk én nem tettem volna vissza a már felbontott üdítőt, főleg, ha már a kisgyerek a szájára emelte, na de mindegy. Az eljárás ettől függetlenül mindig hasonló, ami nagyon aránytalan az elkövetett "bűnhöz" képest.

Persze az, hogy újracímkézett húsokkal és lemosott felvágottal etetnek minket az tök legális ugye?

2014. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Minden üzletben, ahol élelmiszert is árusítanak alapszabály, hogy ott bent semmit nem szabad enni vagy inni. Az nem járható, hogy majd bemutatom a csomagolást, s kifizetem. Az is alapszabály, hogy nem viszek be újszerűnek látszó terméket oda, ahol olyant árusítanak olyant. Lehet ezt nem tudtad, de a törvény nem ismerete nem mentesít.

A világon mindenhol így van ez. Ámerikában is. Ott talán nem a Fidesz van hatalmon.

2014. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Drága kettes,gondolom maga még nem volt figyelmetlen.Én amikor kicsi voltam az átkosban vagy annak a végén ,nem volt grillpult nem is tudtam ,hogy van,de mindig eszegettem a nagybevásárlásnál,majd mosolyogva odaadtuk a kasszásnak a beleharapott dolgokat,sőt az is lehet ,hogy eldobtam egyet.Apám kerületör és rendörökkel is dolgozik,hadd ne mondjam mi történnek.És mik állnának meg.Magának nincs szive.Azt elfelejtettem hozzátenni ,hogy bocsánatot kértem ,kifizettem mindhárom terméket még a saját rágómat is.
2014. jan. 15. 14:55
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
de ha nem kapnak el, siman otthagyod a megbontott uditot, a megharapott csokit, meg ugy altalaban ugy veszed, a vasarlas melle ezek neked jartak, mert a gyerek ehes volt...
2014. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

Egy darab kiflinek is van eloallitasi koltsege. Amiatt valaki amiatt hajnal egykor kelt es megsutotte,leadozott utana,jo hogy nem.ingyen van.

Ki azz idiota aki sargarepa levet vesz es csodalkozik ha rosszul van tole a gyerek? En az oledbe hánytam volna az tuti!

Es mi az hogy beleivott majd kitetted a polcra,elhuztatok csokit venni aztan mar nem tudtad h hova tetted ki a dobozt? Egyaltalan minek raktad ki a polcra ha mar felbontottatok? Tudod ez nem igy mukodik hogy bemesz,bele eszel/iszol nem izlik,ott hagyod. Hanem bemesz,megveszed,otthon megeszed megiszod, rajossz h nm.koser mert mondjuk romlott,es a blokkal egyutt visszavágtatc az uzletbe.

Ilyen egyszeru dolog utan el is hiszem ha a ragot is a nyakadba varják. Szerintem annyira nem kellene felhaborodva lenned. Az is erdekes hogy anyakent egy ilyen.pici gyerekkel mikor mar tutodra adja h tele a töke az egésszel- te még probalgatod a kabátokat. Jo anya agy.

2014. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint jó anya vagyok,imád a gyerekem ,érte élek,és egyedül nevelem ,mert az apuka munkahelyi balesetben meghalt.Amúgy ezt a sztorit neves politikusok oldalára is kitettem és mindenki mellém állt azon a fórumon,igy megkövetem öket. :))) tudom most mi jut eszetekbe .....de próbáljatok megérteni....egyébként agyereknek születésnapja volt ö is próbálgatott és kapott is sok mindent.a grill csirke pultrol meg nem is tudtam éa képzeljétek kedves magyar társaim ,hogy tényleg nem a belerágott csoki és papirja volt az eszembe,hanem ,hogy elég lesz e a 40 ezer,ami nálam volt.A répalé meg nem lett kicsomagolva hanem beleszagolt és ez mellett volt még hat fajta üditö is.Egyébként a tescos poharas kakaók sincsenek lecsomagolva bárki beleköphet.
2014. jan. 15. 15:12
 9/28 A kérdező kommentje:
Kedves négyes ott minden áruházban három méterenként osztogatják a folyadékot ,csokikat mindenfélét.És mindenki zabál és ha szomjas iszik.
2014. jan. 15. 15:30
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Remélem, hogy ilyen mentalitású emberrel, mint te (és a gyereked, mert nyilván ezt fogja megtanulni) soha nem találkozik a gyerekem.
2014. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!