Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok One Piece...

Hol találhatok One Piece fanfictionokat?

Figyelt kérdés
Az Anime Fanfiction-Styleon már néztem, de ezen kívül sehol sem találtam! Ja, kérlek mellőzétek a Yaoi stílusút, azt nem szeretem.

2014. jan. 15. 23:24
 1/3 anonim válasza:
Én személy szerint fanfiction.net-re regisztráltam és ott mindent belehet állítani kb. vagyis hogy ki kivel jöjjön össze milyen hosszú legyen a szöveg, hány fejezete legyen, a nyelvet, hogy mennyire legyen durva ( kevesebb egy csóknál vagy csóknál több pl). Mindent.
2014. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, oda én is el szoktam látogatni, de valami másra gondoltam
2014. febr. 19. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a fanfiction.net-et ajánlanám. Ott még nem is kell arra várnod, hogy kitegyék amit írtál. Stb.


Am. milyen más dolog? De akkor gondolom magyart akarsz. Azt viszont nem ismerek. És itt annyira nem is elterjedt a One Piece mint külföldön. Szóval, hogy ha vki is írna az inkább angolul tölti fel fanction.net-re. Ott nagyobb eséllyel olvassák el és vizsgálják felül.


U.i.:Yaoi, Yuri és Hentai mindenhol van. De fel is címkézik vagy be sorolják. Vagyis mindent besorolnak az adott témába amiről szólnak.


Azért azt még hozzá tenném, hogy ott 24.8K van csak OP-ból. Nem igaz, hogy nem találsz olyat ami neked ne tetszene....

2014. febr. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!