Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez az idézet?

Melyik ez az idézet?

Figyelt kérdés

Nem találom sehol ahol kerestem, még régebben mutatták nekem.

Arra emlékszem, hogy valahogy úgy kezdődött, hogy " mostantól úgy tekintek rád mint egy átlagos fiúra akibe bármikor bele tudnék szeretni de nem te leszel az egyetlen"

Valaki le tudná írni nekem a teljes idézetet? :)

Előre is köszönöm!


2014. jan. 16. 20:53
 1/2 anonim válasza:
"..Mostantól úgy gondolok rád mint egy egyszerű hétköznapi fiúra akit bármikor képes lennék szeretni, de nem te leszel az egyetlen. Nem fogok miattad sírni, és nem fogok rád várni. És észreveszem hogy más fiúk is léteznek. A szívem mélyén még mindig reménykedem, de nekem is szükségem van a boldogságra. Nem fogok miattad mindent veszni hagyni úgy, hogy még csak nem is vagy az enyém. Fáj, és nagyon nehéz, de tovább kell lépnem, és most az egyszer nem miattad, hanem magam miatt.."
2014. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2014. jan. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!