Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon sikeres lehet e ez a játék?

Vajon sikeres lehet e ez a játék?

Figyelt kérdés

A neve az lenne hogy Infant Tsunami

Androidra képzeltem el az alkalmazást. Az a lényege hogy van egy szülő és van egy mutáns gyereke csak nem tud róla. A gyerek sír és itatja tejjel, és minden egyes ilyen alkalommal a másfélszeresére duzzad a baba.

A lényeg az hogy egy bizonyos idő után a baba elkezd f.sni és az anyukának gyorsabban kell lapátolnia a sz.rt mint ahogy a duzzadó mutáns baba nyomja ki a sárga f.st. Nehezítés lenne pl, hogy csörög a telefon, jön a postás, közbe rászárad a falra és kapargatni kell, stb.

Ja és nem szabad megvárni hogy belefulladjon a sz.ba a nő, el van rejtve mondjuk egy szobába egy oxigénpalack, ha ügyesen megtalálja akkor megússza a fulladást.

A következő pályán/szobán kezdődik előlről, csak pl. a nehezítés az hogy jön a család is és meg kell nyugtatni őket ha meglátják a mutálódó csecsemőt.

A végén persze lenne egy vörös szemű Gólembaba, a főellenség, ami gyakorlatilak annyira brutál hogy képes városrészeket eltűntetni az áradatttal.

Megölni nem lehet, csak pl. bebugyolálni, nyugtatókat adni nekik, elfoglalni játékkal, mesét olvasni, stb.

Lennének olyan változatai is mint az Angry Birds Star Wars csak itt pl.

Infant Tsunami at the Hyde Park, vagy

Infant Tsunamy Mall Madness, (itt pl. ha plázacicát választunk karakternek, a szilikonmell miatt fennmarad az áradatban és nem fullad meg) vagy

Infant Tsunami Train Disaster (ugye itt a mozgó vonat a gáz)

vagy mondjuk a kedvencem az

Infant Tsunami vs. Supermassive Black Hole, aminek az a lényege hogy el kell tömíteni a f.ssal egy fekete lyukat különben beszippantja a bébit.


ilyesmi.


ja és lehetne ez a Prómóplakátja kb:

[link]


(31/F/ diplomás)


2014. jan. 16. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez... hát ez... ez rohadt jó, én tuti letölteném az ingyenes verziót. xD

A mai világban sok kölöknek tetszene sztem. :D

2014. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :DD

ja szerintem is van benne fantázia bár nem kiforrott

2014. jan. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!