Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a SakuraZaka?

Nokedli007 kérdése:

Milyen a SakuraZaka?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen maga a bolt.Én 1 anime miatt mennék oda és arra lennék kíváncsi, hogy könnyű eligazodni a boltba?Tudom elég béna kérdés de mégis kíváncsi lennék rá XD

2014. jan. 17. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

melyik anime??._.

csak mert nem mindegy...de amúgy én nagyon meglepődtem,mikor bementem,mert sokkal kisebb mint amire számítottam o.o (kb 3 lépés és bejárod a boltot...)

de ha oda mész az eladókhoz,akkor ők meg mondják,hogy milyen cuccok vannak az adott animéből,és hogy hol vannak...

és igen,nagyjából könnyű eligazodni

nem vmi nagy a választék az animékből,de attól még egész jó bolt :P

2014. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attack on Titan :P köszi a választ :D kicsi? O_o én a képek alapján (ami az oldalukon van) azthittem baromi nagy XD igen nincs sok minden de a legismertebb animeket meg lehet találni :)
2014. jan. 17. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

AoT-ból van egy "pár" cucc(bögre,képeslap,tolltartó-viszont ezt nem ajánlom,táska...stb.)

A kép alapján én is azt hittem hogy baromi nagy X)

2014. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!