Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkanélküli segély folyósít...

A munkanélküli segély folyósítási ideje alatt nem találtam munkát. Most ez lejárt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sajnos elvesztettem az állásomat és a munkanélküli járadékom kb 20 ezer ft volt mert természetesen nem voltam teljes munkaidőre bejelentve. Idáig nem találtam csak alkalmi munkákat,de sajnos el is kell költözzek onnan ahol most lakom,az összes tartalékomat feléltem. Hová tudok fordulni segítségért? Természetesen az első hogy munkát találjak,de az időmet sajnos a valótlan álláshirdetések elvették, én tényleg dolgozni szeretnék, nem segélyekből élni. 26 éves, értelmes lány vagyok, és évek óta dolgozom, nem számíthatok senkire, egyedül vagyok. Mit tud az ember ilyenkor csinálni?? KÖszi a válaszokat.

2014. jan. 17. 13:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!