Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatalmas bajban vagyok .9. es...

Hatalmas bajban vagyok .9. es vagyok es szakot szeretnek valtani. A kerdesem az lenne hogy van e valami erre vonatkozo jogszabaj? Vagy milyen felsobb igazgatosaghoz vagy ilyesmihez lehetne fordulni? (reszlet lent)

Figyelt kérdés

az igazgatoval mar megbeszeltem o azt mondta hogy talan elofordulhat hogy ev vegere gelvesznek grafikara vagy ujrajarom a 9.et mar a valasztott szakon.evelejen felvettek muveszetire , minden jo volt forgoszinpad szeruen kikellett probalnunk a szakokat es jegyeket szerezni(keramia grafika festeszet)most eljott a valasztas ideje en a grafikat valasztottam de nem valogattak be en festeszetre kerultem(utalok festeni.nemtudok festeni) es atszeretnek menni elektronikai mechatronikus szakra . ott nincs meg a teljes letszam es az igazgaton kivul mindenki beleegyezett az o erve az volt hogy a gyakorlatot nemtudnam bepotolni (2 heztente van gyakorlatuk csak 4 ora) . kedves baratom felajanlotta hogy o minden hetvegen potol velem es segit de az igazgato az mondta az nem eleg.nemhiszem hogy nelehetne szolni aa gyakorlatot tarto tanarnak hogy par orat foglalkozzon velem.az a keserves elkepzelesem hogy az igazgato csak azert nem rak at mert a papirmunka nem fer bele az irodajaban eltoltott idejbe

lenyeges lenne a jovom szempontjabol es nem szeretnem 5 even keresztul azt csinalni amit nem szeretek


2014. jan. 18. 05:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj át ígérd meg az igazgatónak kérd meg ha kell minden nap újabb érvekkel győzd meg hogy tényleg akarod és megtanulod
2014. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!